Dużo czasu minęło, wiele motywów się pojawiła a szata graficzna naszej strony zmieniła się całkowicie. Mamy nadzieję, że podoba Ci się tak jak nam! Chcę uczcić nową odsłonę KotaKreatora nowym wpisem!

Dlatego mam garść naprawdę fajnych WordPressowych motywów dla Ciebie, wszystkie są DARMOWE! Nie zwlekając przechodzę do rzeczy. A jeśli chcesz zobaczyć więcej fajnych motywów na WordPressa, zajrzyj do innych wpisów z serii MOTYWARKA.

Motywarka: 5 najlepszych darmowych motywów WordPress – Kwiecień 2017

1. Harmonic by Automattic

Harmonic to świetny motyw dla blogerów, którzy nie mają bardzo rozbudowanej struktury strony, a treść oraz zdjęcia mają grać pierwsze skrzypce. Zadbano w nim o estetyczne szczegóły, można też fajnie skonfigurować stronę główną. Zadbano też o wyeksponowanie ikonek social mediów zaraz koło logo. Bardzo polecam tym, którzy lubią się wyróżniać i chcą mieć niestandardowy blog.

PobierzDemo


 

2. Palmas by WPKUBE

Palmas to fajna propozycja dla osób, którym podoba się nowoczesny i jasny wygląd strony, ale chcą dodać artystyczne kolorowe akcenty. Najlepiej sprawdzi się w roli bloga. Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowy „Slider” i wyróżnienie popularnych postów ponad standardowym widokiem postów na głównej stronie.

5 najlepszych darmowych motywów WordPress PalmasPobierzDemo


3. Risa by FancyThemes

Risa to fantastyczny motyw z układem bocznym. To znaczy, że logo, menu i widgety – wszystko znajduje się w bocznej sekcji zamiast tradycyjnie na górze strony. To bardzo fajny układ dla stron z portfolio lub blogów, które nie potrzebują bardzo rozbudowanej struktury. Dużą popularnością cieszą się wśród muzyków. Polecam sprawdzić ten motyw, bo daje dużo możliwości!

5 najlepszych darmowych motywów WordPress RisaPobierzDemo


 

4. Zillah by ThemeIsle

Zillah to świetny motyw blogowy, dla trochę bardziej wymagających użytkowników. Ma bardzo fajny slider z wybranymi postami oraz przyklejone menu z wyszukiwarką i ikonami społeczenościowymi. Bardzo przejrzysty i nowoczesny, z pięknymi przejściami i detalami. Spodoba się tym, dla których zdjęcia na blogu są ważne, bo mocno je eksponuje!

5 najlepszych darmowych motywów WordPress ZillahPobierzDemo


 

5. Shapely by Colorlib

Shapely to jedyny w tym zestawieniu motyw typu „one page„, czyli taki z kolejnymi sekcjami na stronie głównej. Wyróżnia go duża przejrzystość i płynność działania. Menu jest przyklejone i pozwala na odnośniki do innych podstron. W widoku bloga są bardzo duże zdjęcia. Motyw ma funkcję portfolio oraz parallax. Jest bardzo elastyczny i wiele rzeczy można dostosować z poziomu kokpitu. Wbrew pozorom nada się nie tylko dla stron firmowych, ale też dla blogerów, którzy chcą pokazać na blogu np. swoją dodatkową działalność lub jako portfolio.

5 najlepszych darmowych motywów WordPress shapelyPobierzDemo


 

To wszystko na dzisiaj! Już niedługo pojawią się kolejne wpisy o motywach, ale też innych aspektach związanych ze stronami WWW/WordPressem, a także związane z grafiką!